Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spolupracující trenéři

17. 3. 2014

 Přátelé. Jakmile naši závodníci začali dosahovat zajímavých výsledků, varoval jsem Vás před nájezdy chytráků typu "Já ti to poladim". Zažil jsem to už mnohokrát. Zatímco my se ze všech sil snažíme dostat celý náš tým na vodu včas,  oni chodili okolo a rozdávali rozumy. Pokud to bylo v rovině:" tak jí mladej poradil jak na to a už jezdí vepředu, " bylo to snad i na zasmání . Pokud se ale dozvím,  že Vaše děti v ČYKu zakopávají svůj talent, jsem nucen se ohradit.

Doufám, že každý chápe,  že pokud bych chodil mezi rodiči CERE, Kladna nebo Štětí s tím, že my jsme lepší a co všechno jejich vedení dělá špatně, zcela oprávněně by se to nesetkalo s kladnou reakcí. 

Naše družstvo spolupracuje s několika externími trenéry a velmi rádi si necháme poradit. Druhá věc je, že si pečlivě vybíráme kvalitu. Také jsem nikdy nebránil účasti našich dětí na akcích jiných klubů .Včetně soustředění a výjezdů na závody ,pokud to nekolidovalo s našimi akcemi.  

Doufám, že chápete, proč jsem požádal aktuálního nezvaného poradce, aby dodržoval pravidla slušného chování. Pokud někdo toto moje velmi slušné ohrazení nechápe,  rád vyslechnu jeho názor.

Omlouvám se za trochu emocí,  ale doufám, že to přispěje k hladké spolupráci mezi kluby bez zbytečných třecích ploch.

Pavel Schwarz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář